» Важлива інформація для отримувачів пільг та субсидії

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОТРИМУВАЧІВ ПІЛЬГ ТА СУБСИДІЙ

     ТОВ «Котельня північного промвузла» вкотре звертається до своїх споживачів і наголошує на тому, що для своєчасного отримання послуг з постачання теплової енергії належної якості, споживачі зобов’язані своєчасно та в повній мірі розраховуватись за вже надані послуги.

     Громадянам, фінансове становище яких не дозволяє сплачувати спожиті комунальні послуги у повному обсязі, надається житлова субсидія. Оформити субсидію можна не тільки перед початком опалювального періоду, а й у будь-який час, коли сім’ї складно оплачувати комунальні послуги.

     При цьому, згідно з законодавством, житлова субсидія не призначається за наявності Водночас, житлова субсидія призначається в разі наявності заборгованості, якщо укладено договір про реструктуризацію цієї заборгованості. З питання укладення зазначеного договору споживачам потрібно звернутися до ТОВ «КППВ». Якщо такий договір буде укладено протягом двох місяців від початку опалювального сезону, житлову субсидію буде призначено з початку сезону.

     Для укладання договору реструктуризації заборгованості споживачам необхідно звертатися в абонентську службу за адресою:

          вул. Іллінська, 2.

      Отже, рекомендуємо споживачам, які мають заборгованість з оплати послуг і не можуть без допомоги держави сплачувати платежі за послуги, розрахуватись з ТОВ «КППВ» за надані  послуги з постачання теплової енергії або укласти договір реструктуризації та звернутися до департаменту соціального захитсу населення з питання призначення житлової субсидії.

     Згідно з інформацією банківських установ громадяни можуть оплатити послуги за допомогою онлайн сервісів (через особисті кабінети, мобільні застосунка, платіжні системи: «Ощад24», «Приват24», «МоноБанк» та ін.).

     Консультації з питань призначення субсидії надаються за телефонами:    788-888, 050-407-81-99, 050-407-80-02.

     Також звертаємо увагу споживачів, які мають право на пільги з оплати послуг теплопостачання, що у разі наявності простроченої понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, термін позовної давності якої не минув і загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян , тобто 680 грн, пільга буде нараховуватись у безготівковій формі, тобто на рахунок організації-надавача послуг з подальшим відображенням у рахунку пільговика, а не безпосередньо на його банківську картку.

Детальніше