» Для населення » Тарифи для населення

Тарифи на послуги з постачання теплової енергії для споживачів ТОВ «КППВ» з 06.11.2021 року

     Згідно Рішення Виконавчого комітету Сумської міської ради № 636 від 06.11.2021р. «Про встановлення Товариству з обмеженою відповідальністю «Котельня північного промислового вузла» тарифів  на теплову енергію, ії виробництво та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії» та Рішення ВК №637 від 06.11.2021р. «Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету від 12.10.2021 № 623 «Про встановлення Товариству з обмеженою відповідальністю «Сумитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води» для ТОВ «КППВ» затверджено тариф на послугу з постачання теплової енергії:

Послуга з постачання  теплової енергії

  • для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії – 2 646,07  грн. за 1 Гкал (з ПДВ);
  • для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії – 74,85 грн. (з ПДВ) за 1 кв. м. за місяць протягом опалювального періоду, що підлягає щомісячному коригуванню виконавцем послуги за фактичною кількістю годин постачання теплової енергії та фактичною середньомісячною температурою зовнішнього повітря.

Рішення ВК Про затвердження норм витрат теплової енергії на потреби надання послуги з постачання теплової енергії категорії споживачів «Населення», «Інші», «Бюджет» та «Релігія», яким надає послуги ТОВ «КППВ».